O nás

SPOLEČNOST PODANÉ RUCE

Pomáhá lidem osvobodit se od závislosti nebo od tíživé situace, která jim zabraňuje žít plnohodnotný život a zapojit se do života společnosti. Poskytuje jim všestrannou podporu a profesionální služby v oblastech prevence a léčby návykového chování, programů pro děti a mládež a duševního zdraví. Zaměřuje se také na programy penitenciární a postpenitenciární péče, ochrany veřejného zdraví a minimalizace rizik. Prostřednictvím bezmála čtyř desítek odborných center pečuje o stovky klientů ve třech regionech České republiky.

Web

SPADIA LAB

Je síť moderních diagnostických laboratoří, která patří k největším poskytovatelům laboratorní medicíny v České republice. Provádí široké spektrum rutinních, vysoce specializovaných i unikátních vyšetření. Velké počty vzorků jim umožňují rychlost zpracování a potřebnou kvalitu výsledků. To je zásadním předpokladem pro správnou péči o pacienta jak v oblasti prevence, tak i v oblasti léčby.Poskytují podporu lékařům pro kvalitní zdravotní péči svým pacientům od primární péče až po fakultní nemocnice.

Web

COVID TEST BRNO

Společnost Podané ruce a SPADIA LAB v říjnu 2020 otevřeli jeden z prvních Test Pointů vůbec. Postupně se z něj stalo největší odběrné místo v ČR. Své služby rozšířili o mobilní výjezdy, testy na protilátky, PCR testy, a očkovací týmy. Na testování, ať už dobrovolné či povinné, se doposud dostavily tisíce lidí. Od března 2021 Test Point spolupracuje s více než 70 firmami a institucemi, kterým zajišťuje testování pro jejich zaměstnance, ať už mobilně, nebo na přímo v OC Bohéma, ul. Rooseveltova 2, Brno.