Mobilní očkování

Mobilní odběrový tým přijede do vaší firmy, a otestuje vaše zaměstnance na přítomnost viru SARS-CoV-2. Minimální počet zaměstnanců je 50 osob. 

Kontaktuje nás na testovani@podaneruce.cz, my se vám ozveme s nabídkou spolupráce.

TESTOVÁNÍ

Probíhá formou antigenních testů, protilátek nebo PCR testů. Antigenní test je hrazen ze zdravotního pojištění dle aktuálních podmínek vládních nařízení, test na protilátky stojí 530 Kč, PCR test stojí 614 Kč. Kalkulaci zasíláme klientovi vždy dopředu.

ADMINISTRATIVA

Pro snadný průběh odbavení klienta vám vytvoříme speciální rezervační odkaz, kde se vaši zaměstnanci rezervují na konkrétní, předem domluvené časy. Výsledek antigenního testu a protilátek přichází do 30 min formou SMS, PCR do 48 hodin.

ZÁZEMÍ

Pro hladký průběh testování potřebujeme od zaměstnavatele zařídit dobře odvětrávatelnou místnost, případně venkovní prostor vhodný pro testování. Veškeré vybavení musí být shodné se zásadami Krajské hygienické stanice. Více informací sdělí koordinátor mobilních týmů na testovani@podaneruce.cz

NÁKLADY

V případě antigenních testů je služba plně hrazena ze zdravotního pojištění, podmínkou je odbavení alespoň 50 osob / hodinu. Nižší počty testovaných řešíme na základě individuální kalkulace. 

 

Testy na protilátky stojí 530 Kč, PCR testy stojí 614 Kč.