Mobilní očkování

Mobilní odběrový tým přijede do vaší firmy, a otestuje vaše zaměstnance na přítomnost viru SARS-CoV-2. Minimální počet zaměstnanců je 50 osob. 

Kontaktuje nás na testovani@podaneruce.cz, my se vám ozveme s nabídkou spolupráce.

TESTOVÁNÍ

Probíhá formou antigenních testů, protilátek nebo PCR testů. Testy jsou hrazeny ze zdravotního pojištění dle aktuálních podmínek vládních nařízení.

ADMINISTRATIVA

Pro snadný průběh odbavení klienta vám vytvoříme speciální rezervační odkaz, kde se vaši zaměstnanci rezervují na konkrétní, předem domluvené časy. Výsledek antigenního testu a protilátek přichází do 30 min formou SMS, PCR do 12 hodin.

ZÁZEMÍ

Pro hladký průběh testování potřebujeme od zaměstnavatele zařídit dobře odvětrávatelnou místnost, případně venkovní prostor vhodný pro testování. Veškeré vybavení musí být shodné se zásadami Krajské hygienické stanice. Více informací sdělí koordinátor mobilních týmů na testovani@podaneruce.cz

NÁKLADY

 V případě PCR testů je služba plně hrazena ze zdravotního pojištění (dle aktuálních vládních nařízení), podmínkou je odbavení alespoň 50 osob / hodinu. Nižší počty testovaných řešíme na základě individuální kalkulace.